Zvezda ubedljiva protiv Smedereva

U skladu sa očekivanjima, Crvena Zvezda je otvorila takmičenje na Kupu Radivoja Koraća u Nišu ubedljivom pobedom nad ekipom Smedereva rezultatom 89-44.

Crveno-Beli su, shodno renomeu igrača, otvorili susret jako (11-0), do kraja prve deonice povećavši prednost na 30-12.

Nastavak susreta doneo je otaljavanje posla, ali i nekoliko lepih poteza. Na poluvremenu je Crvena Zvezda imala ubedljivih 47-24, a drugi deo meča obeležile su dve različite četvrtine.

sportske.net

U trećoj deonici ni jedan od timova nije bio previše raspoložen u napadu, pa je tih 10 minuta okončano rezultatom 14-11 za Zvezdu, a poslednja četvrtina meča donela je čak 28 poena Zvezde. Smederevo je ostalo napadački rezervisano i postiglo samo 9, za konačnih 89-44.