Zvezda ponovo sigurna

Crvena Zvezda Telekom savladala je FMP u 12. kolu Superlige Srbije rezultatom 91:77.

null

mondo.rs

FMP se držao u igri u prvom poluvremenu ali nije mogao u nastavku da odigra na istom nivou. Dvojac ApićDavidovac koji je stigao u FMP pred početak Superlige iz Vršca najzaslužniji je za dobru igru domaćina. Vrlo raspoloženi za igru sa druge strane bili su Marjanović i kapiten Mitrovic. Uz podršku Vilijamsa, koji je imao vrlo dobro šutersko veče, to je bilo previše za tim iz Železnika. Vilijams je pogodio 3 trojke u prvih pet minuta treće četvrtine i tako odveo Zvezdu na sigurnu dvocifrenu razliku i rešio meč.

Boban Marjanović je bio najzapaženiji u pobedničkoj ekipi sa 24 poena i 8 skokova. Luka Mitrović je ubacio 18 uz 6 skokova, a Vilijams 14 poena uz 5 asistencija.

Kod FMP-a najefikasniji bio je Dragan Apić sa 18 poena. Dobar je bio i Marko Gudurić sa 14 poena i 5 asistencija kao i Dejan Davidovac sa 8 poena i 6 asistencija.