Partizan siguran u Novom Sadu

Košarkaši Partizana ubedljivo su slavili u Novom Sadu na gostovanju ekipi Vojvodine rezultatom 79 – 61.
Najbolji u Crno – Belom dresu bili su kapiten Dragan Milosavljević sa 15 poena, Nikola Milutinov je ponovo bio odličan sa 12 poena i 6 skokova, a Mihajlo Andrić je dodao 11 poena. Milan Mačvan je postigao 10 poena i imao 3 asistencije.

U redovima Novosađana istakao se samo Popović sa 17 poena.

Tok meča:

Partizan je silovito otvorio meč i nakon 10 minuta imao prednost od 27 – 14. Vojvodina se u drugoj deonici vraća na samo – 7 ( 37 – 30 ), a na poluvremenu je bilo 45 – 37, za goste iz Beograda.

U trećoj deonici, Vojvodina se potpuno vraća u susret ( 47 – 44 ), ali Partizan uzvraća za sigurnih 61 – 47 na kraju 3. četvrtine.

U poslednjoj deonici Partizan melje domaćina i razlika se povećava na više od 20 poena. Konačan rezultat bio je 79 – 61.

Crno – Beli ovom pobedom nastavljaju trku sa Crvenom Zvezdom Telekom za prvo mesto na kraju Superlige. U ovom trenutku oba tima imaju skor 5 – 0.