Partizan razbio Tamiš

Košarkaši Partizana pregazili su Tamiš u Pioniru rezultatom 97 – 70 i tako zadržali nepogrešiv učinak u Superligi Srbije.
Ekipu Partizana predvodio je Andrić sa 15 poena, a dvocifreno je bilo još 5 košarkaša. Trener Vujošević je pružio odličnu minutažu i mladim snagama Marinkoviću ( skoro 20 minuta ) i Glišiću ( skoro 11 minuta ) koji su mu poverenje opravdali sa 12 odnosno 6 poena.

Mondo.rs

Mondo.rs

Partizan u ovom meču nije bio na najvišem nivou, a problemi u napadu su najviše bili vidljivi u prvom poluvremenu. Tamiš se držao u igri koliko je mogao, čak i pogađajući neke nerezonske šuteve iz velike udaljenosti, ali je zahvaljujući furioznom četvrtom periodu Crno – Belih doživeo težak debakl i poraz od 27 poena razlike.

Najbolji asistent u ekipi Partizana, na susretu, bio je Milenko Tepić sa 5 asistencija, a najbolji skakač Đumić sa 7 uhvaćenih lopti.

U Tamišu, Kruščić je bio , po običaju, najefikasniji sa 17 postignutih poena, a pratio ga je Milošević sa 11.