Partizan lako do pobede i 100+ poena

Košarkaši Partizana pobedili su Borac iz Čačka rezultatom 102-79, i  tako otvorili takmičenje u Superligi Srbije na najbolji način.

Već posle prve četvrtine Partizana bilo je jasno da utakmica neće imati rezultatsku neizvesnost (37-26), a još jačim ritmom je sastav Aleksandra Džikića došao do velikih 63-36 na poluvremenu.

Drugih 20 minuta igre bilo je potpuno odrađivanje posla, tako da je viđeno samo nekoliko atrkativnih poteza.

U sastavu Partizana “ponovo” je nastupio ljubimac navijača Crno-Belih Novica Veličković, a Derel Vilijams je imao nekoliko dobrih zakucavanja.

Najefikasniji u sastavu Partizana bili su Aranitović sa 14 poena i Kevin Džons koji je dodao 12, dok je ukupno najefikasniji na meču bio bek Borca iz Čačka Aleksa Avramović sa 27 poena.

U sastavu Partizana bilo je čak šest igrača sa dvocifrenim poenterskim učinkom, a svaki igrač je dobio svoje vreme na parketu.