Odličan Teodosić, Bogdanović i Marjanović brojali sitno

U noći za nama Klipersi su odneli veoma važnu pobedu iz Toronta, dok je Sakramento upisao svoj 50. poraz.

Foto Getty Images

Los Anđeles Klipersi Miloša Teodosića i Bobana Marjanovića slavili su na veoma teškom gostovanju u Eir Kanada centru protiv Toronta rezultatom 117-106. Do pobede su stigli boljom igrom u drugom poluvremenu koje su rešili u svoju korist sa 18 poena razlike. Najbolji u pobedničkoj ekipi bili su Lu Vilijams sa 26 poena i 7 asistencija, Heris sa 20 poena i Harel sa 19 poena.

Miloš Teodosić je odigrao odličnu utakmicu i postigao je 15 poena (4/8 za dva, 1/5 za tri i 4/4 slobodna bacanja), uhvatio 4 skoka i podelio jednu asistenciju.

Boban Marjanović je igrao samo 6 minuta i za to vreme postigao 4 poena (2/3 za dva), 3 skoka i 1 asistenciju.

Sakramento je dobro počeo utakmicu i vodio na pluvremenu protiv oslabljenih Seltiksa. Ipak ekipa koja je na 2. mestu Istočne konferencije pokazala je zbog čega se tu nalazi preokrenula i slavila 93-104. Najzaslužniji za to bio je Teri Rozir koji je postigao 33 poena, Braun je dodao 19, a Horford je upisao 14 poena, 8 asistencija i 5 skokova.

Badi Hild je predvodio Sakramento sa 21 poenom, Labisijer i Koltni-Stejn su dodali po 14 poena.

Bogdan Bogdanović je proveo na parketu 34 minuta i postigao samo 4 poena (2/5 za dva, 0/5 za tri), uhvatio jedan skok i podelio 3 asistencije.