Jokić 7 poena za 10 minuta igre

U večeri za nama odigrano je devet utakmica u NBA ligi. Jokić je postigao 7 poena u porazu Denvera od Čikaga 90:99.

Veče su otvorile utakmice Šarlot Hornets-Golden Stejt Voriors i Vašington Vizards- Los Anđeles Lejkers. Kari je ponovo dominirao, 40 poena i pet asistencija bilo je i više nego dovoljno za pobedu Voriorsa (99:116) i nezaustavljiv niz 20-0. Vizardsi su poraženi od Lejkersa sa 104:108 ( Vol 34p, 11as, Brajant 31p ). Pistonsi su posle produžetka svaladili Sanse sa 127:122 ( Džekson 34p, 16 as ).

Atlanta je poražena od Toronta sa 86:96, dok je Hjuston slavio protiv Nju Orleansa sa 108: 101. Čikago Bulsi su pobedili Denver sa 99:90. Utakmicu je obeležio preokret Čikaga u četvrtoj četvrtini i odlična partija Po Gasola ( 28p, 19sk ). Nikola Jokić je imao odličnu mini- seriju u prvoj četvrtini kada je za 7 minuta postigao 7 poena i zabeležio 3 skoka. U trenutku kada ga je zamenio Lovernj ( 11p, 7sk ) rezultat je bio izjednačen 15:15. Jokiću je pružena šansa i u drugoj četvrtini, ali za tri minuta nije uspeo da se upiše ni u jednu statističku kategroriju.

Bobi Marjanović nije igrao u pobedi San Antonija nad Milvokijem sa 95:70. U poslednjoj utakmici večeri Klipersi su poraženi od Indijane sa 91:103 ( Džordž 31p ).