Laboral Kuća lako savladala Cedevitu

U utakmici u kojoj su oba tima prethodno obezbedila TOP 16 Laboral Kuća je lako savladala Cedevitu sa 92:70

Laboral je danas bio mnogo bolja ekipa od Cedevite. Igrači ekipe iz Zagreba su se mučili od početka u organizaciji napada i loše šutirali iz igre. S druge strane strane Laboralovi igrači su uspeli da ubace 10 trojki iz 25 pokušaja i limitaraju broj izgubljenih lopti na 9 u odnosu na Cedevitinih 15. Cedevita je u trećoj četvrtini bila najbliža da se rezultatski vrati, ali je očajnom igrom u četvrtoj četvrtini dozvolila visok poraz.

U ekipi Laboral Kuće najefikasniji su bili Kozer (20p), Burusis (17p) i Šengelija (16p). U poraženom timu samo su Arapović (12p) i Bilan (10p) bili dvocifreni. Laboral posle ove utakmice zauzima drugo mesto u grupi B sa skorom 6-4, a Cedevita četvrto sa 4-6.