Limož slavio na teškom gostovanju

Košarkaši Limoža ostvarili su pobedu na gostovanju ekipi Le Mana rezultatom 77-71 , i na taj način prekinuli niz od dva uzastopna poraza.

Sastav trenera Vujoševića odigrao je perfektnu prvu četvrtinu kada je Limož došao do velikih 27-12, ali se domaćin vratio u igru boljim izdanjima u drugom i trećem periodu.

lepopulaire.fr

U poslednjoj deonici bili je neizvesno (65-68), ali je Limož zatim vezao nekoliko dobrih napada i osigurao trijumf na minut i po pre kraja meča.

Najefikasniji u sastavu Limoža bili su Amerikanci Bjuford i Vud sa 20, odnosno 19 poena, a pratili su ih Kamara i Prepelič sa po 14. Preostale poene postigao je Si Džej Fer (10).

U ekipi Le Mana dobri su bili bivši centar Radničkog iz Kragujevca Jaru sa 14 poena, a po 13 su postigli legendarni Mikael Želabal i Votson.