Rapsodija Reala za pobjedu protiv Zvezde!

Real se pred svojim navijačima iskupio za poraz u prošlom kolu tako što je rutinski savladao ekipu Zvezde rezultatom 98:68

Obje ekipe su na početku bile raspoložene i igralo se u bržem ritmu što je više odgovaralo domaćinima koji su samo u prvoj četvrtini postigli 38 poena uz samo 2 promašaja iz igre.Real je tu ostvario dvocifrenu prednost i šuterska rapsodija se prenijela i u nastavku pa je utakmica bila rješena već tada.

U drugom poluvremenu se nastavilo u istom ritmu, Real je stigao i do 20 poena prednosti i do kraja samo održavao stečenu prednost iz prvog dijela.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bili su Ayon i Taylor sa po 12 poena dok su se kod gostiju istakli Simonovic sa 13 i Jenkins sa 10 koševa.