Micov blistao za pobedu Galate

U utakmici koja je puno značila za obe ekipe Galatasaraj je savladao Olimpiju iz Milana rezultatom 83-80, nakon puno uzbuđenja.

euroleague.net

Novi poraz za trenera Jasmina Repešu može izazvati potrese na klupi Milana, ali je Vladimir Micov danas bio nezaustavljiv za odbranu iz grada mode. Micov je isporučio 23 poena i 6 skokova, a pratio ga je Blejk Šilb sa 17 poena.

Galatasaraj je mnogo bolje otvorio meč i na poluvremenu imao prednost od 43-32, a neizvesnost u meč unela je odlična napadačka deonica Milana (27-19). U poslednjih 10 minuta igre Galatasaraj je uspeo da ostane u egalu i sačuva pobedu.

U sastavu Olimpije najefikasniji je bio Senders sa 18 poena, pratio ga je Kruno Simon sa 15, dok je srpski reprezentativac Raduljica upisao 12.