Još jedna skromna partija Vase Micića u ubedljivom porazu Efesa od CSKA!

Domaći pregazili Efes u drugom poluvremenu i slavili 102:84!

Održavali su gosti iz Istanbula rezultatsku ravnotežu sve do početka treće četvrtine, kada se CSKA najviše zahvaljujući odličnoj odbrani, rezultatski odlepila, a isti recept primenila i u poslednjoj deonici za, na kraju, ubedljiv trijumf 102:84 (31:24, 25:30, 21:14, 25:16).

I pored vrhunskog šuterskog raspoloženja Rodriga, igrači Efesa nisu uspeli da pronađu napadčki ritam u poslednjih 20 minuta u kom su postigli svega 30 poena. Na drugoj strani, Vil Klejbrn i Nando DeKolo su kombinovano sasuli 45 poena u koš protivnika, kojima su se pridružili Hanter i Heket sa dvocifrenim učinkom. Ovom pobedom CSKA će se zadržati na trećem mestu na tabeli iza Fenerbahčea i Real Madrida sa jedanaest pobeda i tri poraza, dok će im za petama ostati Anadolu Efes sa dve pobede manje.

U ekipi CSKA: Klejbrn (24 poena, 11 skokova), DeKolo (21 poen, 5 skokova, 6 asistencija), Heket (12 poena), Hanter (13 poena). U poraženom sastavu Rodrigo (24 poena, 4/6 za tri), Motum (16 poena), Simon (11 poena), dok je Vasa Micić meč završio sa svega 7 koševa uz šut za tri poena 1/6.